DOMLUVIT SI KONZULTACI

Služby

Tvoříme, inovujeme, implementujeme a spravujeme

Efektivní umístění & Retail design

Efektivní umístění & Retail design

Vybereme efektivní umístění digitálního nosiče v rámci plochy vašich obchodů a také designové zakomponování.

Náš zkušený tým architektů i IT nadšenců se o to postará.
Nejsme pouze IT integrátoři, máme komplexní tým a známe prostředí maloobchodní prodejny, chování zákazníků a problematiku produktů a značek.

Koncept a struktura obsahu

Připravíme koncept i přesnou strukturu digitálního obsahu podle vašich produktových priorit a marketingových strategií.

Využíváme přitom našich dlouhodobých zkušeností z retailu a digitálního prostředí korporací tak, aby váš obsah byl co nejefektivněji cílený na zákazníky. Známe potřeby vašich zákazníků a na co slyší.

Koncept a struktura obsahu
Tvorba a Správa obsahu

Tvorba a Správa obsahu

Pravidelná správa celého systému včetně nahrávání a plánování kampaní. Vytvoříme pro Vás veškeré potřebné animace.

Animace jsou tvořeny a spravovány s precizností nám vlastní a tak, aby vaše kampaň dosáhla co největšího úspěchu – tedy zákazníků, kteří nakoupí, budou sdílet a rádi se k vám vrátí.

IT Helpdesk

V případě jakýkoliv potíží a dotazů se můžete směle obrátit na náš IT Helpdesk. Naši zkušení IT technici vše rychle a jednoduše vyřeší a ještě s vámi umí komunikovat a ozvou se zpět, až bude hotovo!

Naši IT guru jsou skvělí kluci, kteří rádi pomohou s jakýmkoliv problémem. Mají za sebou již mnohá jednání s klienty a naprosto chápou, že ne každý rozumí jejich řeči a snaží se přizpůsobit té vaší.

kontaktujte našeho Honzu

IT Helpdesk
Servis na prodejně

Servis na prodejně

Pokud se vyskytnou jakékoliv nesnáze přímo na prodejně, naše partnerská firma se servisními místy po celé ČR a SR rychle a lokálně pomůže.

Náš servis vám poskytne 100% komfort, vy jen zavoláte, my zařídíme. Jednoduché i efektivní!

Hardware & Software

Výběr a dodání kompletního hardware vybavení podle vašich potřeb a finančních zdrojů. Zvolíme pro vás vhodný systém pro vzdálenou správu řízení a plánování obsahu a zajistíme kompletní dodávku a implementaci.

Věříme, že každý náš klient je jedinečná osobnost a proto připravíme řešení šité na míru každému klientovi. Známe vaše potřeby, nástrahy interních procesů a také víme, jak důležité je zaškolení obsluhy.

Hardware & Software

Domluvte si konzultaci

Přijďte osobně k nám do digital showroomu nebo se můžeme sejít přímo u Vás i na prodejně. Provedeme vás benefity a možnostmi Vaší nové digitální prodejny.

* Povinný údaj

Pro odeslání formuláře musíte souhlasit se zpracováním osobních údajů.